Beschrijving
NIEUW TE KOOP!!!
Hertzogstraat 116 te Den Helder
Op steenworpafstand van het stadscentrum van Den Helder ligt deze fraaie en karakteristieke tussenwoning. Anders dan de voorkant wellicht doet vermoeden, biedt deze woning veel woonruimte. De woning is aan de achterzijde flink uitgebouwd, en ook op de verdieping is dat doorgevoerd. Ondanks de aanbouw blijft er ruim voldoende tuin over die op het zonnige zuiden is gelegen.
De woonkamer heeft een en-suite indeling met voorkamer en achterkamer. Daarachter de woonkeuken en tot slot de badkamer. De keuken en badkamer zijn van een voldoende afwerking. Op de verdieping zijn vier slaapkamers te vinden en een separaat 2e toilet.
De woning beschikt deels over kunststof kozijnen, is voorzien van dubbele beglazing en biedt 5 zonnepanelen (320WP).
Al met al een leuke centrumwoning met veel potentieel om er een heerlijk thuis van te maken!
De Hertzogstraat 116 te Den Helder wordt aangeboden met een richtprijs van € 189.500 k.k. U kunt zich vanaf heden aanmelden voor een bezichtiging.
Bezichtigingen worden ingepland op volgorde van binnenkomst.
De Hertzogstraat ligt in het centrum van Den Helder, tussen het Stadshart en de van Galenbuurt in. Het is gelegen nabij het vernieuwde centrum van Den Helder, het Stadspark en de Noordzeedijk. Een centrale woonomgeving met alle noodzakelijke faciliteiten in de directe omgeving. Hier vind je vele woningen met de kenmerkende uitstraling van de vooroorlogse bouwperiode. Een omgeving waar jong én oud zich goed kan vinden. Goed aan te fietsen is zowel de (marine)haven als ook de veerboot naar Texel en het Noord-West ziekenhuis.
---------
INDELING:
---------
entree, hal met meterkast en toegangsdeur richting woonruimte, voor en achterkamer zijn voorzien van houten vloer, hoge plafonds en grote raampartijen (deels glas-in-lood). De woonkeuken is voorzien van een plavuizenvloer, dakkoepel voor extra licht en dubbele deuren richting de tuin. De keuken is voorzien van een koelkast, gaskookplaat met grote onderbouw oven, vaatwasser en voldoende kastruimte. In een tweede hal achter is er een voorraadkast en een toiletruimte. Vervolgens als laatste de badkamer voorzien van tegelwerk. De badkamer is voorzien van een ligbad, douchecabine en wastafel.
Op de verdieping een overloop met een separaat tweede toilet. Aan de voorzijde twee praktische slaapkamers. Aan de achterzijde de master bedroom en boven de aanbouw een vierde ruim bemeten slaapkamer. Alle slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer. Boven de slaapkamers zit nog een bergzolder te bereiken middels vlizo trap.
Achter de woning ligt een ruime stadstuin, pal op het zuiden gelegen. Als de zon zich laat zien dan zit je hier goed! Achter in de tuin een stenen berging voorzien van elektra en een werkbank.